Beethovenovy Teplice

Gratulujeme!! Rudolf Grepl ze třídy p.uč.Libora Čapka získal v klavírní soutěži Beethovenovy Teplice 3.místo!! Velké díky Rudíkovi i panu učiteli!!

V.Blažková

Klavírní soutěž Mladí pianisté hrají na klavír Steinway & sons

Gratulujeme naší žačce Nele Špringrové ze třídy p.uč. Libora Čapka, která na začátku června získala 2.místo v prestižní soutěži Mladí pianisté hrají na klavír Steinway & sons!!

Děkujeme Nele za vzornou reprezentaci školy a Liboru Čapkovi za skvělou přípravu!

V.Blažková

Smyčcová soutěž AKORD KVINT

V sobotu 19.6.2021 se uskutečnilo krajské kolo soutěže o Cenu společnosti AKORD KVINT v Mladé Boleslavi. Zúčastnila se jí houslistka Julie Bostlová, která si vybojovala 1.místo s postupem do celostátního kola soutěže ve Františkových Lázních. Gratulujeme a držíme palce!

V.Blažková

Ředitelské volno na pobočce v Kostomlatech nad Labem

Vážení rodiče, 

ve dnech 24.-30.6.2021 je na pobočce v Kostomlatech nad Labem vyhlášeno ředitelské volno. Důvodem jsou stavební práce v budově ZŠ, kde naše pobočka sídlí. 

V.Blažková

 

Tančíme distančně III.

Naše baletky mají pro vás další skvělé video!! Sledujte na https://youtu.be/_yG3onthnuk

Děkujeme za přípravu p.uč.K.Klánové a za editaci videa P.Vavřičkové!!

MenArt 2021/2022

Naší škole se po úspěchu Rudolfa Grepla ve stipendijním programu MenArt podařil další husarský kousek. V příštím školním roce budeme mít v MenArtu dokonce dva zástupce - klavíristku Nelu Špringrovou (p.uč. Libor Čapek) a výtvarnici Petru Bartůňkovou (p.uč.Martina Volvovičová). Oběma žákyním i jejich učitelům srdečně gratulujeme a přejeme úspěšné působení ve stipendijním programu Magdaleny Kožené!!

Výuka ve dnech 16. a 17.6.2021

Vážení rodiče, milé děti,

ve dnech 16. a 17.6.2021 (středa, čtvrtek) bude v celém městě Lysá nad Labem přerušena dodávka pitné vody. Protože nemůžeme zabezpečit odpovídající hygienické podmínky, rozhodli jsme se v tyto dny znovu přesunout výuku do distanční formy. Nechceme, aby dětem odpadly hodiny uměleckých předmětů. Prezenční výuka bude zahájena opět v pátek 18.6.2021 (pokud bude dodávka pitné vody obnovena).

Mgr.Vlasta Blažková

Stránky

Subscribe to Základní umělecká škola Lysá nad Labem RSS
Základní umělecká škola Františka Antonína Šporka - idatabaze.cz Základní umělecké školy - idatabaze.cz