MenArt - absolventský koncert

Doporučujeme ke shlédnutí absolventský koncert Stipendijní Akademie MenArt z 15.12.2020 v Rudolfinu!! Jistě objevíte našeho nadějného klavíristu Rudolfa Grepla. Děkujeme Rudíkovi za vzornou reprezentaci naší ZUŠ a p.uč.Liboru Čapkovi za více než roční mimořádně intezivní přípravu!

https://www.youtube.com/watch?fbclid=IwAR1D25Qr6QxQV0mblFn2BYKpgBptLTC-d... (cca 17´40´´)

Vánoční koncert třídy p.uč.Běly Čápové

Ohlédnutí za uplynulými svátečními dny přináší koncert kytarové třídy p.uč.Běly Čápové, srdečně zveme ke shlédnutí.

https://www.youtube.com/watch?v=7-zV_q995nQ

Vánoční dárek

Naše ZUŠ dostala dnes krásný vánoční dárek v podobě 1.místa Rudolfa Grepla a 3.místa Nely Špringrové v online klavírní soutěži  Gloria artis 2020 ve Vídni !! Oběma mladým klavíristům gratulujeme k úžasným výsledkům, kterých dosáhli i přes ztížené podmínky při distanční výuce. Velké uznání si zaslouží i jejich vyučující Libor Čapek!!

Odkaz na výsledkovou listinu: https://gloria-artis.com/winners-list

Vládní opatření - 21. a 22.12.2020

Vážení rodiče, milí žáci,

vláda dne 14.12.2020 zakázala ve dnech 21. a 22.12.2020 osobní přítomnost žáků a studentů ve školách, MŠMT tyto dny prohlásilo za dny boje s covidem. V tyto dny se tedy ani v ZUŠ nevyučuje. Výuka v ZUŠ bude do pátku 18.12.2020 probíhat jako doposud - tj. prezenčně: individuální výuka normálně, kolektivní výuka ve skupinách do 10 žáků (vyjma žáků M.Volvovičové). Stejná režimová opatření - pohyb ve škole v roušce vyjma výuky zpěvu a dechových nástrojů, časté větrání, dezinfekce.

Studio Šikulka

Vážení rodiče,

ačkoli nás to nijak netěší, kurzy Studia Šikulka za  tohoto stavu  do vánoc otvírat nebudeme. Smíme vyučovat jen 10 dětí naráz. Skupinky jsou 12-14 členné, znamenalo by to rozdělit je na dvě, což při systému rotace mezi obory nepůjde, potřebovali bychom dvojnásob lektorů a dvojnásob tříd.

Rádi bychom začali  od ledna, ale vzhledem k neustále se měnící epidemiologické situaci se jen těžko plánuje.  Jakmile to bude situace dovolovat, začneme i se Šikulkami, o podrobnostech budete včas informováni.

Adventní koncert klavírní třídy Elliny Belčikové

V průběhu distanční výuky natočili žáci p.uč.Elliny Belčikové ve svých domovech videa se svými oblíbenými skladbami. Celý koncert sestavil dohromady pan Václav Zápotocký, kterému tímto velmi děkujeme.

Adventní koncert najdete na odkazu zde: https://www.youtube.com/watch?v=hod5aW9RUtc&feature=youtu.be

Přejeme klidnou adventní náladu!!

Výuka v ZUŠ od 25.11.2020

Vážení rodiče,

od středy 25.11.2020 se částečně vrací prezenční výuka do ZUŠ. Umožněna je individuální výuka - t.j. zejména hudební obor - způsobem 1 učitel + 1 žák. Dále jsou umožněny osobní konzultace stejným způsobem. Tyto konzultace využijeme především pro žáky, kteří se připravují na talentové zkoušky. Přesné znění informací z MŠMT najdete níže ve zprávě.

Už se moc těšíme na osobní kontakt s dětmi a doufáme, že se brzy podaří návrat všech ostatních oborů. 

Mgr.Vlasta Blažková

Stránky

Subscribe to Základní umělecká škola Lysá nad Labem RSS
Základní umělecká škola Františka Antonína Šporka - idatabaze.cz Základní umělecké školy - idatabaze.cz