Důležité!!! Zahájení provozu v ZUŠ!!

Vážení rodiče!
 
Na základě společného rozhodnutí naší školy a zřizovatele - Města Lysá nad Labem jsme se rozhodli odsunout zahájení výuky v naší škole na 18.5.2020 t.j. po skončení nouzového stavu. Naše škola se připravovala na možné zahájení 11.5.2020, všichni učitelé se už velmi těší na osobní práci s dětmi, ale vzhledem k nesplnitelnosti některých požadavků na provoz jsme usoudili, že zahajovat výuku za každou cenu nebudeme.
Věříme, že od 18.5.2020 bude moci naše škola fungovat alespoň přibližně normálně, i když vývoj situace a podmínky nemůžeme předvídat.
 
Pro vaše děti se tímto naším rozhodnutím nic nemění, prostě bude i nadále pokračovat distanční výuka jako poslední dva měsíce. Je to posun jen o týden, proto věříme, že už to všichni vydržíme, a 18.5.2020 se zase uvidíme i jinak, než přes obrazovky našich elektronických zařízení a aplikací.
Děkujeme vám, že jste nás virtuálně pozvali do svých domovů. Udělali jsme to na oplátku taky, a díky naší společné vstřícnosti jsme většinou nemuseli ztratit vzájemný kontakt s vašimi dětmi i s vámi.
 
Příští týden zveřejníme i přesné podmínky pro zahájení provozu. Brzy nashledanou v ZUŠ!!!
 
Za ZUŠ F.A.Šporka
Mgr.Vlasta Blažková
Základní umělecká škola Františka Antonína Šporka - idatabaze.cz Základní umělecké školy - idatabaze.cz