Rozvrh hudební teorie, sborového zpěvu a orchestru - školní rok 2019/2020





Rozvrh hodin Hudební přípravky, Hudebního semináře, pěveckých sborů a orchestrů - Lysá nad Labem
Školní rok 2019/2020
Pondělí  
12.15 - 12.40 Pěvecká průprava HP Jana Erbenová č.9
12.45 - 13.30 Hudební přípravka A Jana Erbenová č.9
13.35 - 14.20 Hudební seminář zpěváci ml. (FM) Jana Erbenová č.9
14.25 - 14.50 Pěvecká průprava FM Jana Erbenová č.9
14.55 - 15.40 Hudební seminář zpěváci (VB, kluci) Jana Erbenová č.9
15.40 - 16.50 Přípravný orchestr Pavel Stříbrný č.6 - sál
17.00 - 18.30 Orchestr Pavel Stříbrný č.6 - sál
18.30 - 20.00 Jazzový orchestr Vít Andršt č.6 - sál
Úterý  
13.00 - 13.45 Hudební přípravka B Jana Erbenová č.9
13.50 - 15.00 Filiorum musica Jana Erbenová č.9
15.05 - 15.30 Pěvecká průprava VB Jana Erbenová č.9
15.30 - 16.40 Voice Boys Jana Erbenová č.9
17.00 - 18.30 Ama Musica Jana Erbenová č.9
Středa  
12.10 - 12.55 Hudební seminář 1A Michaela Mrázková č.9
13.00 - 13.45 Hudební seminář 2A Michaela Mrázková č.9
13.50 - 14.35 Hudební seminář 3A Michaela Mrázková č.9
14.50 - 15.35 Hudební seminář 4A Michaela Mrázková č.9
15.40 - 16.25 Hudební seminář 5A Michaela Mrázková č.9
Čtvrtek  
13.00 - 13.45 Hudební seminář 1B Michaela Mrázková č.9
13.50 - 14.35 Hudební seminář 2B Michaela Mrázková č.9
14.40 - 15.25 Hudební seminář 3B Michaela Mrázková č.9
15.45 - 16.30 Hudební seminář 4B Michaela Mrázková č.9
16.35 - 17.20 Hudební seminář 5B Michaela Mrázková č.9
18.20 - 19.05 Konzultační hodiny Michaela Mrázková č.9
Pátek  
13.00 - 13.45 Hudební seminář 2C Marie Mikušková č.9
13.50 - 14.35 Hudební seminář 3C Marie Mikušková č.9
14.45 - 15.30 Hudební seminář zpěváci st. Jana Erbenová č.9
15.30 - 15.55 Pěvecká průprava AM Jana Erbenová č.9

 

 

Rozpis konzultačních hodin na I.pololetí 2019/2020 najdete zde http://www.zuslysa.cz/konzultacni-hodiny

 

 

Hudební seminář zpěváci ml.

 

Základní umělecká škola Františka Antonína Šporka - idatabaze.cz Základní umělecké školy - idatabaze.cz