Rozvrh hudební teorie, sborového zpěvu a orchestru - školní rok 2018/2019





Rozvrh hodin Hudební přípravky, Hudebního semináře, pěveckých sborů a orchestrů - Lysá nad Labem
Školní rok 2018/2019
Pondělí  
12.45 - 13.30 Hudební přípravka A Jana Erbenová č.9
14.35 - 15.00 Pěvecká průprava FM Jana Erbenová č.9
15.00 - 15.45 Hudební seminář zpěváci ml. Jana Erbenová č.9
15.40 - 16.50 Přípravný orchestr Pavel Stříbrný č.6 - sál
17.00 - 18.30 Orchestr Pavel Stříbrný č.6 - sál
18.30 - 20.00 Jazzový orchestr Vít Andršt č.6 - sál
Úterý  
13.00 -  13.45 Hudební přípravka B Jana Erbenová č.9
13.50 - 15.00 Filiorum musica Jana Erbenová č.9
15.05 - 15.30 Pěvecká průprava VB Jana Erbenová č.9
15.30 - 16.40 Voice Boys Jana Erbenová č.9
17.00 - 18.30 Ama Musica Jana Erbenová č.9
Středa  
13.00 - 13.45

Hudební seminář 1A 

Michaela Mrázková č.9
13.50 - 14.35 Hudební seminář 2A Michaela Mrázková č.9
14.40 - 15.25 Hudební seminář 3A Michaela Mrázková č.9
15.45 - 16.30 Hudební seminář 1B  Michaela Mrázková č.9
16.35 - 17.20 Hudební seminář 4A Michaela Mrázková č.9
17.25 - 18.10 Hudební seminář 5A Michaela Mrázková č.9
Čtvrtek  
13.00 - 13.45 Hudební seminář 1C Michaela Mrázková č.9
13.50 - 14.35 Hudební seminář 3B Michaela Mrázková č.9
14.40 - 15.25 Hudební seminář 4B Michaela Mrázková č.9
15.45 - 16.30 Hudební seminář 5B Michaela Mrázková č.9
16.35 - 17.20 Hudební seminář 2B Michaela Mrázková č.9
17.25 - 18.10 Konzultační hodiny Michaela Mrázková č.9
Pátek  
13.00 - 13.45 Hudební seminář 2C Marie Mikušková č.9
13.50 - 14.35 Hudební seminář 3C Marie Mikušková č.9
14.45 - 15.30 Hudební seminář zpěváčci st. Jana Erbenová č.9
15.30 - 15.55 Pěvecká průprava AM Jana Erbenová č.9

 

 

Rozvrh hodin Hudební přípravky, Hudebního semináře - pobočka Milovice
Školní rok 2018/2019 
Pondělí  
13.30 - 14.15 Hudební seminář 1 A Marie Sommerová č.3
14.20 - 15.05 Hudební seminář 2 A Marie Sommerová č.3
       
       
Úterý      
14.15 - 15.00 Hudební přípravka Marie Sommerová č.3
15.45 - 16.30 Hudební seminář 2 B Romana Matějková č.3
16.35 - 17.20 Hudební seminář 3 A Romana Matějková č.3
Čtvrtek      
14.00 - 14.45 Hudební seminář 3 B Marie Sommerová č.3
14.50 - 15.35 Hudební seminář 4 B Marie Sommerová č.3

 

Rozpis konzultačních hodin na I.pololetí 2018/2019 najdete zde http://www.zuslysa.cz/konzultacni-hodiny

 

 

© 2012-2018 ZUŠ F.A.Šporka  | AP | grafiku navrhla LysaGraficka.cz | vytvořil WebdesignHrabec

Základní umělecká škola Františka Antonína Šporka - idatabaze.cz Základní umělecké školy - idatabaze.cz