Říjen
25 Koncert žáků ke 100. výročí republiky 17:30
11 Koncert žáků v sále ZUŠ 17:30
1 Zahájení výuky studia Šikulka 0:00
Září
10 Zahájení výuky skupinových předmětů 0:00
8 Vystoupení Filiorum musica, LDO a QuantumTet na 110.výročí ZŠ v Ostré 13:30
3 Zahájení školního roku 2018/2019 pobočka Milovice 8:30 do 15:00
3 Zahájení školního roku 2018/2019 8:30 do 15:00
Červen
29 Vydávání vysvědčení 8:30 do 11:00
22 Závěrečný koncert v hale ZŠ Kostomlaty 17:00
21 Třídní večer žáků Z. Erbena + absolventský koncert K. Jehličkové a J. Semery 17:30
20 Třídní večer žáků L. Buka 17:30
18 Závěrečné vystoupení žáků LDO v kině 19:00
18 Závěrečný koncert hudebního oboru v KD Milovice 17:30
15 Koncert Chlapeckého pěveckého sboru a Ama Musica v evangelickém kostele 18:00
14 Drumshow v sále kina 20:00
14 Třídní večer žáků V. Podrazila 18:00
7 II. absolventský koncert 18:00
7 Závěrečné vystoupení tanečního oboru v KD Milovice 17:30
1 Třídní večer žáků V. Blažkové 17:30
Květen
31 I. absolventský koncert žáků v sále ZUŠ 18:00
30 Třídní večer žáků L. Čapka 18:00
24 ZUŠ OPEN - koncert žáků v obřadní síni Milovice 18:00
24 ZUŠ OPEN - Zlatovláska - baletní představení v kině 18:00
24 Zlatovláska - baletní představení v kině 18:00
24 ZUŠ OPEN - koncert žáků v sále ZUŠ 17:30
24 ZUŠ OPEN - výstava ve foyeru kina Lysá nad Labem 17:00
24 ZUŠ OPEN - koncert JazzOrchestra před konem 17:00 do 18:00
24 ZUŠ OPEN - koncert v kostele v Kostomlatech nad Labem 10:00
23 Zlatovláska - baletní představení v kině 18:00
23 Třídní večer žáků J. Jehličkové 17:30
17 Koncert žáků v sále ZUŠ 17:30
15 Zahájení výstavy výtvarného oboru v Atriu MěÚ Milovice 15:15
11 Třídní večer žáků V. Andršta 17:00
10 Třídní večer žáků J. Pavlíčka 17:30
2 Vernisáž výstavy absolventů VO a žáků II. stupně - Galerie ve sklepě 17:00
Duben
27 Třídní večer žáků D. Klána 17:00
27 Třídní večer M. Blažka a V. Blažka v Milovicích 17:00
26 Koncert žáků v sále ZUŠ 17:30
26 2. Třídní večer J. Panáčka v Milovicích 17:00
26 Koncert sboru QuantumTet na MěÚ v Milovicích 0:00
25 Třídní večer žáků P. Stříbrného 17:30
24 1.Třídní večer J. Panáčka v Milovicích 18:00
24 Třídní večer žáků T. Babinské 17:00
19 Třídní večer žáků M. Ostmeyerové a R. Matějkové v Milovicích 17:00
18 Třídní večer žáků A. Žákové 17:30
16 Koncert orchestru v sále kina 18:00
12 do 13 ,,Inspekce vodníků v Čechách" - 12. a 13. 4. v 18.00 hod. sál kina (vstupenky v předprodeji v kanceláři školy) 18:00
12 Koncert žáků v sále ZUŠ 17:30
10 Třídní večer žáků J. Ferlese 17:30
5 Třídní večer žáků E. Belčikové 17:30
Březen
23 Třídní večer žáků M. Mikuškové 17:00
22 Koncert žáků v sále ZUŠ 17:30
20 Koncert žáků v Milovicích 18:00
20 Třídní večer žáků L. Sommera 17:30
13 Vystoupení žáků LDO v kině 17:00
9 Třídní večer žáků J. Erbenové 17:00
8 Koncert žáků v sále ZUŠ 17:30
2 Třídní večer žáků E. Bednářové a V. Fuhrmanové 17:00
1 Třídní večer žáků K. Urbánkové 17:30
Únor
27 Třídní večer žáků E. Otradovské a M. Chmelaře 17:30
12 do 18 Jarní prázdniny 0:00
8 Koncert žáků v sále ZUŠ 17:30
8 Zimní koncert v Milovicích (atrium radnice) 17:30
6 Třídní večer K.Novotného 17:00
6 Okresní kolo soutěže ve hře na dechové a bicí nástroje v Poděbradech 10:00
2 Pololetní prázdniny 0:00
Leden
25 Koncert žáků v sále ZUŠ 17:30
24 Školní kolo soutěže ve zpěvu, sál ZUŠ 15:00
21 ,,Říkanky celé bílé" - vystoupení LDO v Rodinném centru Milovice 16:00
18 Koncert žáků v sále ZUŠ 17:30
16 Koncert žáků v Milovicích 17:30

© 2012-2018 ZUŠ F.A.Šporka  | AP | grafiku navrhla LysaGraficka.cz | vytvořil WebdesignHrabec

Základní umělecká škola Františka Antonína Šporka - idatabaze.cz Základní umělecké školy - idatabaze.cz